29. aukció
Vaszkó Ödön (1896-1945) Út fákkal és templomtoronnyal, 1927
74

Vaszkó Ödön (1896-1945)

Út fákkal és templomtoronnyal, 1927

Tus, akvarell, papír, 27x37 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszkó Ödön 927
Kikiáltási ár: 200 000 Ft