29. aukció
Vaszkó Ödön (1896-1945) Út fákkal, háztetőkkel, 1926
165

Vaszkó Ödön (1896-1945)

Út fákkal, háztetőkkel, 1926

Akvarell, papír, 28x35 cm
Jelezve balra lent: Vaszkó Ödön 926
Kikiáltási ár: 200 000 Ft