Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Dénes Valéria 1877-1915 Utcarészlet, 1913
28

Dénes Valéria 1877-1915

Utcarészlet, 1913

Olaj, vászon, 55x46 cm
Jelezve középen lent: GDV