21. aukció
Koszkol Jenő (1868-1935) Utcarészlet
25

Koszkol Jenő (1868-1935)

Utcarészlet

Akvarell, papír, 49x34 cm
Jelezve balra lent: Koszkol Jenő
Kikiáltási ár: 160 000 Ft