21. aukció
Koszkol Jenő (1868-1935) Velencei gondolák
24

Koszkol Jenő (1868-1935)

Velencei gondolák

Akvarell, papír, 71,5x99 cm
Jelezve jobbra lent: Koszkol Jenő
Kikiáltási ár: 380 000 Ft