18. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Utcarészlet fákkal, 1924, és hátoldalán: Szász kisváros
37

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Utcarészlet fákkal, 1924, és hátoldalán: Szász kisváros

Olaj, vászon, 70x56 cm
Jelezve balra lent: Perlrott Csaba, hátoldalon jelezve jobbra fent: 1924
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft

91

Csendélet

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft