18. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Utcarészlet Zánkán, 1972
157

Boldizsár István (1897-1984)

Utcarészlet Zánkán, 1972

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve balra lent: Boldizsár Zánka 1972
Kikiáltási ár: 240 000 Ft