62. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Utcasor, 1935 körül
13

Czigány Dezső (1883-1938)

Utcasor, 1935 körül

Olaj, vászon, 65,5x54,5 cm
Jelezve jobbra lent: Czigány
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft
Becsérték: 15 000 000 - 20 000 000 Ft

kiállítva ¦ Exhibited

¦ Czigány Dezső festőművész hagyatéki kiállítása, Budapest, Alkotás Művészház, 1944. január 23. – február 2. katalógus: 86. (Utcasor