62. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Csendélet virágokkal és gyümölcsökkel, 1915 körül
83

Czigány Dezső (1883-1938)

Csendélet virágokkal és gyümölcsökkel, 1915 körül

Olaj, vászon, 74,5x64 cm
Jelezve balra fent: Czigány
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 16 000 000 - 20 000 000 Ft