24. aukció
Melegh Gábor (1801-1835) Vadászat, 1829
122

Melegh Gábor (1801-1835)

Vadászat, 1829

Olaj, vászon, 100x126,5 cm
Jelezve balra lent: Melegh 1829
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft