64. aukció
Lossonczy Tamás (1904-2009) Változások, 1947-48
111

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Változások, 1947-48

Olaj, papírlemez, 47,5x62 cm
Jelezve hátoldalon: Lossonczy Tamás 1947-48
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft