64. aukció
Lossonczy Tamás (1904-2009) Végtelen híd I., Végtelen híd II., 1971
178

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Végtelen híd I., Végtelen híd II., 1971

Olaj, vászon, 30x40 cm, 30x40 cm
Jelezve jobbra lent: Lossonczy Tamás 1971, Jelezve balra lent: Lossonczy Tamás 1971
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 750 000 - 1 000 000 Ft

Reprodukálva ¦ Reproduced:

¦ Bozóky Mária: Lossonczy Tamás. Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, Budapest, 1976. 32-33. oldal, 9. téte