14. aukció
Neogrády Antal (1861-1942) Várakozás
47

Neogrády Antal (1861-1942)

Várakozás

Olaj, vászon, 35x25 cm
Jelezve jobbra lent: Neogrády A.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft