71. Aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Város a domboldalon, 1928
50

Schönberger Armand (1885-1974)

Város a domboldalon, 1928

Olaj, vászon, 89,5 x 68,5 cm
Jelezve balra lent: Schönberger A. 1928
Kikiáltási ár: 30 000 000 Ft
Becsérték: 50 000 000 - 70 000 000 Ft