54. aukció
Kmetty János (1889-1975) Városliget, 1912
51

Kmetty János (1889-1975)

Városliget, 1912

Olaj, vászon, 79x61 cm
Jelezve balra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft