40. aukció
Kmetty János (1889-1975) Városliget
113

Kmetty János (1889-1975)

Városliget

Olaj, vászon, 55,5x68,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 7 500 000 - 10 000 000 Ft

167

Kmetty János (1889-1975)

Szobabelső

Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft