48. aukció
Nemes Lampérth József (1891-1924) Városligeti részlet, 1912
66

Nemes Lampérth József (1891-1924)

Városligeti részlet, 1912

Olaj, vászon, 100x90,5 cm
Jelezve balra lent: Nemes Lampérth József 1912
Kikiáltási ár: 30 000 000 Ft
Becsérték: 50 000 000 - 70 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA: • Csorba Géza szobrászművész, Diener Dénes Rezső, Dobrovics Péte r, Erős Andor, Kmetty János, Nemes Lampérth József és Schönberger Armand festőművészek csoportkiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1917. június, katal