A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Kmetty János (1889-1975) Városligeti táj, 1912 körül
106

Kmetty János (1889-1975)

Városligeti táj, 1912 körül

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty