A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Kmetty János (1889-1975) A Nyári kaszinó épülete Kecskeméten, 1913 körül
108

Kmetty János (1889-1975)

A Nyári kaszinó épülete Kecskeméten, 1913 körül

Olaj, vászon, 49,5x38,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty