A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Koszta József (1861-1949) Varró lány rózsával, 1910 körül
5

Koszta József (1861-1949)

Varró lány rózsával, 1910 körül

olaj, vászon, 91x69 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta J.