73. őszi aukció
Tóth Menyhért jelenet
4

Tóth Menyhért (1904-1980)

Varsaszárítás, 1955

Olaj, vászon, 40,5 x 40,5 cm
Jelezve jobbra lent: TM 55
Hátoldalon felirat: Varsaszárítás
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft