73. őszi aukció
Tóth Menyhért virágcsendélet
170

Tóth Menyhért (1904-1980)

Virágcsendélet, 1959

Olaj, vászon, 50,5 x 40 cm
Jelezve balra lent: TM 59
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft