22. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Vásár, 1880
44

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Vásár, 1880

Olaj, fa, 32x41,5 cm
Jelezve jobbra lent: L Ebner, jelezve hátoldalon: Ebner 1880
Kikiáltási ár: 950 000 Ft