68. Aukció
Herrer Cézár (1868-1919) Velence
90

Herrer Cézár (1868-1919)

Velence

Olaj, vászon, 37 x 48 cm
Jelezve jobbra lent: Herrer C.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft