68. Aukció
Herrer Cézár (1868-1919) Vitorlások
44

Herrer Cézár (1868-1919)

Vitorlások

Olaj, papírlemez, 51 x 55,5 cm
Jelezve jobbra lent: Herrer C.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

– Dér Tamás gyűjteményében