27. aukció
Herrer Cézár (1868-1919) Velencei délután, 1911
8

Herrer Cézár (1868-1919)

Velencei délután, 1911

Olaj, vászon, 41x55 cm
Jelezve jobbra középen: Herrer C. Venezia 1911
Kikiáltási ár: 400 000 Ft