27. aukció
Herrer Cézár (1868-1919) Velencei laguna, 1909
21

Herrer Cézár (1868-1919)

Velencei laguna, 1909

Olaj, vászon, 92,5x133 cm
Jelezve jobbra lent: Herrer C. Venezia 1909
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft