4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Deim Pál (1932-2016) Vénusz születése
46

Deim Pál (1932-2016)

Vénusz születése

Olaj, vászon, 30 x 40 cm
Jelezve középen lent: Deim Pál, Jelezve hátoldalon: Deim Pál "Vénusz születése"
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

6

Deim Pál (1932-2016)

Ködre repülő árnyék

Kikiáltási ár: 480 000 Ft
59

Deim Pál (1932-2016)

Égi jel II.

Kikiáltási ár: 550 000 Ft