35. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Via Aureliana, 1931
135

Szőnyi István (1894-1960)

Via Aureliana, 1931

Akvarell, papír, 29x37 cm
Jelezve balra lent: Szőnyi I. 1931, Hátoldalon autográf felirat: Via Aureliana vízfestmény ára 120, Szőnyi István VII.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft