35. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Zebegényi kert
144

Szőnyi István (1894-1960)

Zebegényi kert

Akvarell, gouache, papír, 20x34 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft