12. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Tornyosuló fellegek a magyar róna felett
165

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Tornyosuló fellegek a magyar róna felett

Olaj, vászon, 71x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 800 000 Ft