48. aukció
Egry József (1883-1951) Viharos öböl, 1930-as évek második fele
184

Egry József (1883-1951)

Viharos öböl, 1930-as évek második fele

Olaj, vászon, 114x125 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József Jelezve hátoldalon: Egry József Badacsony 1939 Viharos öböl
Kikiáltási ár: 16 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA: •Egry József festményei. Ernst Múzeum, Budapest, 1939. március 5–19., katalógus: 103. (Viharos vízen címmel) KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA: •Képzőművészek Új Társasága katalógusa. Nemzeti Szalon, 1936. febr