74. Téli aukció
Márffy Ödön virágcsendélet
64

Márffy Ödön (1878-1959)

Virágcsendélet

Olaj, papírlemez, 60,3 x 49,5 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön (kétszer)
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft