Virágcsendélet, 1917
Olaj, vászon, 84,5 x 94,5 cm
Jelezve jobbra lent: Csók I Bp 1917
Kikiáltási ár: 4 800 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 9 000 000 Ft
PROVENIENCIA:
¦ egykor Selinkó Géza gyűjteményében
¦ egykor a Magyar Nemzeti Galéria Új Magyar Képtár letétjében