74. Téli aukció
Csók István virágcsendélet
43

Csók István (1865-1961)

Virágcsendélet, 1917

Olaj, vászon, 84,5 x 94,5 cm
Jelezve jobbra lent: Csók I Bp 1917
Kikiáltási ár: 4 800 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 9 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
¦ egykor Selinkó Géza gyűjteményében
¦ egykor a Magyar Nemzeti Galéria Új Magyar Képtár letétjében