37. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Virágcsendélet, 1938
143

Vörös Géza (1897-1957)

Virágcsendélet, 1938

Olaj, papírlemez, 49,5x69 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza 38
Kikiáltási ár: 320 000 Ft