5. aukció
Ámos Imre (1907-1944) Virágcsendélet, 1942
186

Ámos Imre (1907-1944)

Virágcsendélet, 1942

Olaj, vászon, 57x58 cm
Jelezve balra lent: Ámos 1942
Kikiáltási ár: 550 000 Ft