5. aukció
Ámos Imre (1907-1944) Anna Margit portréja, 1941
134

Ámos Imre (1907-1944)

Anna Margit portréja, 1941

Olaj, vászon, 68x47 cm
Jelezve balra lent: Feleségemnek Anna M.nak olyan szeretettel, mint amilyen nehezen festettem meg ezt az első arcképet róla. Ámos 1941.
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft