33. aukció
Koszta József (1861-1949) Virágcsendélet
39

Koszta József (1861-1949)

Virágcsendélet

Olaj, papírlemez, 33x29,5 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft