46. aukció
P. Bak János (1913-1981) Virágcsendélet
90

P. Bak János (1913-1981)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 85,5x65 cm
Jelezve jobbra középen: P. Bak
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft