74. Téli aukció
Czóbel Béla csendélet, peónia
139

Czóbel Béla (1883-1976)

Virágok barna kancsóban (Peóniás csendélet), 1936

Olaj, vászon, 81 x 65 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 12 000 000 Ft