18. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Virágok barna köcsögben
88

Frank Frigyes (1890-1976)

Virágok barna köcsögben

Olaj, karton, 60,5x50 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes, jelezve hátoldalán: Frank Frigyes Virágok barna köcsögben
Kikiáltási ár: 380 000 Ft