A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Rippl-Rónai József (1861-1927) Virágok fehér és sárga vázában (Virágcsendélet vázában), 1910-es évek
92

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Virágok fehér és sárga vázában (Virágcsendélet vázában), 1910-es évek

Olaj, karton, 67,5x48 cm
Jelezve jobbra lent: Rónai