A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Rippl-Rónai József (1861-1927) Szőlős csendélet, 1912
91

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Szőlős csendélet, 1912

Olaj, karton, 48,5x68 cm
Jelezve jobbra lent: Rónai