21. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Virágok fehér háttér előtt, 1961
161

Czóbel Béla (1883-1976)

Virágok fehér háttér előtt, 1961

Olaj, vászon, 60,5x38 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

Proveniencia: egykor Mme. A. Massiani tulajdonában (1971)

Kiállítva és reprodukálva: Czóbel Béla Kossuth-díjas festőművész kiállítása, Műcsarnok, Budapest, 1971. április 3. – április 25., katalógus: 161.