15. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Virágos kert (A festő kertje)
82

Ziffer Sándor (1880-1962)

Virágos kert (A festő kertje)

Olaj, vászon, 69,5x100,5 cm
Jelezve balra lent: Ziffer Sándor
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft