15. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Zazar-híd
118

Ziffer Sándor (1880-1962)

Zazar-híd

Olaj, vászon, 100x70 cm
Jelezve balra lent: Ziffer Sándor
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft