14. aukció
Thorma János (1870-1937) Virágos réten
67

Thorma János (1870-1937)

Virágos réten

Olaj, vászon, 70x80,5 cm
Jelezve balra lent: Thorma János
Kikiáltási ár: 800 000 Ft