28. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Virágot szedő lány
79

Glatz Oszkár (1872-1958)

Virágot szedő lány

Olaj, vászon, 90,5x64,5 cm
Jelezve balra lent: Glatz
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

AUKCIONÁLVA:-BÁV 58. aukció, 56. tételKIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:-A magyar festészet rejtőzködő csodái – Válogatás magyar magángyűjteményekből I.Mű-Terem Galéria, Budapest, 2004. október 16. – november 13. 149. oldal

134

Glatz Oszkár (1872-1958)

Anya gyerekével, 1936

Kikiáltási ár: 480 000 Ft