22. aukció
Neogrády Antal (1861-1942) Virágszedők
102

Neogrády Antal (1861-1942)

Virágszedők

Olaj, papír, 50,5x74 cm
Jelezve jobbra lent: Neogrády A.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft