12. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Völgyben
213

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Völgyben

Olaj, vászon, 56x87 cm
Jelezve jobbra lent: Grünwald B.
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft